PVC zemin kaplama

PVC Zemin Kaplamada en uygun fiyat ve garantili ürün seçeneği Meka Halı'da

PVC Zemin Kaplamada en uygun fiyat ve garantili ürün seçeneğini sizlere sunuyoruz.

PVC Zemin Kaplama; iç mekan da zemin kaplamasında kullanılan kolay uygulanabilen ve duruşu itibariyle şık bir zemin kaplama malzemesidir. Uygulandığı zeminde özellikle yaratılmak istenen doğal ahşap parke ve taş desen görünümü için estetik modelleriyle etkili bir görünüm sağlar. Yapısı gereği PVC Zemin Kaplamalar sudan ve rutubetten etkilenmemektedir ancak uygulamanın profesyonel ekiplerce yapılması gerekmektedir, Meka Halı olarak PVC Zemin uygulamalarında profesyonel ekiplerimizce hizmet vermekteyiz. Profesyonel olmayan uygulamacılarca gerçekleştirilen çalışmalarda düzgün gerçekleştirilmeyen uygulamaların ve yapıştırmanın sistemli bir şekilde gerçekleştirilmemesine bağlı iç alanda; istenmeyen koku oluşumu ve Pvc zemin kaplamalar’ın direncinin kaybetmesine bağlı olarak deformeler olmaktadır. Pvc zemin kaplamalar; uygulama aşamasında zemine özel tutkalı sürülerek yapıştırılarak uygulanmaktadır. Pvc zemin kaplama çeşitleri ve modellerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için Meka Halı müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz

  • PVC Zemin Fiyatları

    En uygun PVC Zemin fiyatlarını sizlere sunan Meka Halı müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek kredi kartına taksit imkanıyla satın alabilirsiniz. Ayrıca mineflo satışı hakkında Meka Halı müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
    PVC zemin kaplamaları da Karo halıOtel halısı, Cami halısı ve Duvardan Duvara Halı gibi m² olarak satılmaktadır.
    Bu nedenle mineflo fiyatları (1m²) fiyatlarıdır.

  • PVC Zemin Kaplama Seçimi Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

    PVC zemin kaplamalar ekonomik bir zemin kaplama malzemesidir. Ahşap görünümü sayesinde estetik bir görünüm sağlar. Ancak son yıllarda özellikle Uzak Doğu Asya kökenli ürünlerin satışları yerli üretimin önüne geçmektedir bu noktada bilinmesi gereken en önemli madde Uzak Doğu Asya kökenli ürünlerin içerisinde insan sağlığına aşırı derecede zararlı bir takım kimyasalların olduğu ve Uzak Doğu Asya kökenli ürünlerin kullanıldığı alanlarda ürünlerin zamanla bir takım kimyasal bileşenleri havaya bırakarak solunum yoluyla bu zararlı kimyasalların insan vücudunda kanser gibi tedavisi zor hastalıklara yol açtığı gerçeğidir. O yüzden PVC zemin kaplama modeli seçiminizde yerli üretimleri tercih etmeniz sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Doğru ürüne ulaşabilmeniz için Meka Halı müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

PVC ZEMİN KAPLAMA DESENLERİMİZ

AHŞAP GÖRÜNÜMLÜ PVC ZEMİN KAPLAMA ÇEŞİTLERİMİZ

Teklif İsteyin!