Fuar Halısında en uygun fiyat ve garantili ürün seçeneği Meka Halı'da

Fuar Halısında en uygun fiyat ve garantili ürün seçeneğini sizlere sunuyoruz.

Fuar halıları; özel salon etkinliklerinde, seminerlerde ve organizasyonlarda kullanılan ve satışı rulo şeklinde yapılan halılardır. Rip seminer halılar, ihtiyaç dahilinde metrekare bazında satışı yapılan ürünlerdir. Tamamen elyaftan ve dayanıklı ipliklerden üretilen Fuar halılar, kullanıcıların ihtiyacına göre farklı desen, renk ve kumaş seçenekleriyle mağazamızdan temin edebilirsiniz. RIP fuar halıları, tasarımları diğer dokuma halılara ya da duvardan duvara halılara göre daha pratik olan seçeneklerdir. Fuar halısı çeşitleri ve modellerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için Meka Halı müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Fuar Halılarının Temizliği ve Bakımı Nasıl olmalıdır?

  Fuar halıları kullanım alanına bağlı olarak üzerindeki kitle hareketinin yoğunluğuna göre otel halılarında olduğu gibi düzenli aralıklarla elektrikli süpürge, halı yıkama makinesi gibi araçlarla  temizliği kolaylıkla yapılabilir.

 • Fuar Halısı Fiyatları ve 2. El Fuar Halısı Fiyatları

  Fuar halı fiyatları markasına ve halı tipine göre değişim göstermektedir.
  En uygun Fuar halı fiyatlarını sizlere sunan Meka Halı müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek kredi kartına taksit imkanıyla satın alabilirsiniz. Ayrıca 2. el fuar halısı satışı hakkında Meka Halı müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
  Fuar Halıları da Karo halıOtel halısı, Cami halısı ve Duvardan Duvara Halı gibi m² olarak satılmaktadır.
  Bu nedenle fuar halı fiyatları (1m²) fiyatlarıdır.

Fuar Halısı Modellerimiz

Teklif İsteyin!