Otel Halısında en uygun fiyat ve garantili ürün seçeneği Meka Halı'da

Otel Halısında en uygun fiyat ve garantili ürün seçeneğini sizlere sunuyoruz.

Otel halısı; gerek otel gerekse düğün salonu gibi mekanlarda zemin kaplama materyali olarak kullanılan estetiği ve konforlu ile öne çıkan duvardan duvara halılardır. Otel Halısında en güzel modeli, en uygun fiyat aralığında siz değerli müşterilerine sunmanın ayrıcalığını yaşayan Meka Halı olarak, Otel Halılarımız hakkında daha detaylı bilgiyi ve ürün çeşitliliğimizi sayfamızdan inceleyebilir, aklınıza takılan sorularınız için satış temsilcilerimiz ile hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

 • Otel Halılarının Özellikleri

  Otel halıları; tasarımsal açıdan farklı seçeneklere sahip olmakla birlikte desen ve renk alternatifleri ile de oldukça geniş bir yelpazeye sahiptirler. Geniş alanlarda uygulamaları hem maliyet açısından hem de işçilik açısından uygun olan otel halıları; estetik bir çevre yaratılması açısından önemlidirler. Özellikle lüks görüntüsü ile konforu şıklıkla bir araya getiren otel halıları, işletmelerin zemin kaplama alanında fonksiyonel ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

 • Otel Halılarının Temizliği ve Bakımı Nasıl olmalıdır?

  Diğer duvardan duvara halı modellerinde olduğu gibi otel halılarının da bakım ve temizliği son derece kolaydır. Otel halılarının kullanım alanına ve bu alanların üzerindeki kitle hareketinin yoğunluğuna göre düzenli aralıklarla elektrikli süpürge, halı yıkama makinesi gibi araçlarla otel halılarının temizliği kolaylıkla yapılabilir. Karo Halılarda olduğu gibi otel halılarında da deforme olan ya da zarar gören parçaların değiştirilmesi de son derece kolaydır. Parçalı olarak uygulanabildiğinden otel halısı modellerinde deforme olan parçaların yerine kolay bir şekilde yedeği ile değiştirilebilir.

 • Otel Halısı Fiyatları

  Otel Halı fiyatları markasına ve halı tipine göre değişim göstermektedir.
  En uygun otel halı fiyatlarını sizlere sunan Meka Halı müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek kredi kartına taksit imkanıyla satın alabilirsiniz.
  Otel Halıları da Karo halı, Fuar halısı, Otel halısı, Cami halısı ve Duvardan Duvara Halı gibi m² olarak satılmaktadır. Bu nedenle otel halı fiyatları (1m²) fiyatlarıdır.

Otel Halısı Modellerimiz

Teklif İsteyin!