Çocuk Halısında en uygun fiyat ve garantili ürün seçeneği Meka Halı'da

Çocuk Halısında en uygun fiyat ve garantili ürün seçeneğini sizlere sunuyoruz.

Çocuk Halısı; kreş, ana okulu gibi devlet ve özel eğitim kurumlarında çocuklarımızın sağlığı ve güvenliği açısından tercih edilen zemin kaplama materyali olarak kullanılan hijyeni ve konforu ile öne çıkan zemin kaplama ürünleridir. Çocuk Halısında en güzel modeli, en uygun fiyat aralığında siz değerli müşterilerine sunmanın ayrıcalığını yaşayan Meka Halı olarak, Çocuk Halılarımız hakkında daha detaylı bilgiyi ve ürün çeşitliliğimizi sayfamızdan inceleyebilir, aklınıza takılan sorularınız için satış temsilcilerimiz ile hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

 • Çocuk Halılarının Özellikleri

  Çocuk halıları; tasarımsal açıdan farklı seçeneklere sahip olmakla birlikte desen ve renk alternatifleri ile de oldukça geniş bir yelpazeye sahiptirler. Geniş alanlarda uygulamaları hem maliyet açısından hem de işçilik açısından uygun olan Çocuk Halıları tıpkı karo halılar gibi; estetik bir çevre yaratılması açısından önemlidirler. Özellikle çocuklarımızın sağılığı açısından hijyeni ön planda tutan çocuk halıları, ana okulu ve kreşlerin zemin kaplama alanında fonksiyonel ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

 • Çocuk Halılarının Temizliği ve Bakımı Nasıl olmalıdır?

  Diğer duvardan duvara halı modellerinde olduğu gibi çocuk halılarının da bakım ve temizliği son derece kolaydır. Çocuk halılarının düzenli aralıklarla elektrikli süpürge gibi araçlarla otel halılarında ve karo halılarda olduğu gibi temizliği kolaylıkla yapılabilir.

 • Çocuk Halısı Fiyatları

  Çocuk Halısı fiyatları markasına ve halı tipine göre değişim göstermektedir.
  En uygun Çocuk Halısı fiyatlarını sizlere sunan Meka Halı müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek kredi kartına taksit imkanıyla satın alabilirsiniz.
  Çocuk Halıları da Karo halı, Fuar halısı, Otel halısı, Cami halısı ve Duvardan Duvara Halı gibi m² olarak satılmaktadır.
  Bu nedenle çocuk halısı fiyatları (1m²) fiyatlarıdır.

Çocuk Halısı Modellerimiz

Teklif İsteyin!