Cami Halısında en uygun fiyat ve garantili ürün seçeneği Meka Halı'da

Cami Halısında en uygun fiyat ve garantili ürün seçeneğini sizlere sunuyoruz.

Cami Halıları; tıpkı otel halıları gibi geniş mekanlarda zemin kaplama materyali olarak kullanılan halılardan olup yoğun kullanımın söz konusu olduğu, estetik duruşu ve rahatlığı ile öne çıkan duvardan duvara halılardır. Cami Halısında en güzel modeli, en uygun fiyat aralığında siz değerli müşterilerine sunmanın ayrıcalığını yaşayan Meka Halı olarak, Cami halısı modellerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi ve ürün çeşitliliğimizi sayfamızdan inceleyebilir, aklınıza takılan sorularınız için satış temsilcilerimiz ile hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

 • Cami Halılarının Temizliği ve Bakımı Nasıl olmalıdır?

  Diğer duvardan duvara halı modellerinde olduğu gibi Cami halılarının da bakım ve temizliği son derece kolaydır. Cami halıları da otel halılarında olduğu gibi kullanım alanına ve bu alanların üzerindeki kitle hareketinin yoğunluğuna göre düzenli aralıklarla elektrikli süpürge, halı yıkama makinesi gibi araçlarla Cami halılarının temizliği kolaylıkla yapılabilir. 

 • Cami Halısı Fiyatları

  Cami Halısı fiyatları markasına ve halı tipine göre değişim göstermektedir.
  En uygun Cami halısı fiyatlarını sizlere sunan Meka Halı müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek kredi kartına taksit imkanıyla satın alabilirsiniz.
  Cami Halıları da Karo halı, Fuar halısı, Otel halısı ve Duvardan Duvara Halı gibi m² olarak satılmaktadır.
  Bu nedenle Cami halı fiyatları (1m²) fiyatlarıdır.

Cami Halısı Modellerimiz
Teklif İsteyin!