Suni Çim Halıda en uygun fiyat ve garantili ürün seçeneği Meka Halı'da

Suni Çim Halıda en uygun fiyat ve garantili ürün seçeneğini sizlere sunuyoruz.

Suni çim halıda en güzel modeli, en uygun fiyat aralığında siz değerli müşterilerine sunmanın ayrıcalığını yaşayan Meka Halı olarak, suni çim halı modellerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi ve ürün çeşitliliğimizi sayfamızdan inceleyebilir, aklınıza takılan sorularınız için satış temsilcilerimiz ile hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

 • Suni Çim Halılarının Temizliği ve Bakımı Nasıl olmalıdır?

  Suni Çim Halı üzerindeki kitle hareketinin yoğunluğuna göre düzenli aralıklarla elektrikli süpürge, halı yıkama makinesi gibi araçlarla suni çim halıların temizliği kolaylıkla yapılabilir. Duvardan Duvara Halılarda olduğu gibi suni çim halılarında da deforme olan ya da zarar gören parçaların değiştirilmesi de son derece kolaydır. Parçalı olarak uygulanabildiğinden suni çim halısı modellerinde deforme olan parçaların yerine kolay bir şekilde yedeği ile değiştirilebilir.

 • Suni Çim Halı Fiyatları

  Suni Çim Halı fiyatları markasına ve halı tipine göre değişim göstermektedir.
  En uygun Suni Çim Halı sizlere sunan Meka Halı müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek kredi kartına taksit imkanıyla satın alabilirsiniz.
  Suni Çim Halılarda da Karo halı, Fuar halısı, Otel halısı, Cami halısı ve Duvardan Duvara Halı gibi m² olarak satılmaktadır.
  Bu nedenle suni çim halı fiyatları (1m²) fiyatlarıdır.

Suni Çim Halı Modellerimiz

Teklif İsteyin!